Ubytovanie Katarína Bojnice - o nás + fotky

Našou hlavnou prioritou je Vaša spokojnosť. Preto sme Vám neustále k dispozícii. Bohaté skúsenosti a ochotný prístup sa nám vracajú v podobe spokojných zákazníkov. Využite služby nášho ubytovania, sme presvedčení, že budete spokojní.

 

Sme ubytovanie na súkromí ( privát )**. My nebývame v objekte, ale v jeho blízkosti. Naše ubytovanie má 5 samostatných nepriechodných miestností (izieb). Nachádzajú sa tu izby pre hostí (jedna sa dá využiť aj ako spoločenská), menšia kuchynka na prípadnú prípravu a konzumáciu ľahkého jedla (v blízkosti sú reštaurácie) a sociálne zariadenia (samostatná kúpeľňa a WC). Na dvore sú pivničné aj vonkajšie sedenia (pod orechom a pod slnečníkmi) s možnosťou grilovania. K dispozícii je veľký zatrávnený priestor s detskými preliezkami a hojdačkami.
V blízkosti (do pár sto metrov) sa náchádza 16 reštavrácií, ďalej bufety rýchleho občerstvenia aj zaujímavé kaviarničky, bary či krčmičky (niektoré s detskými atrakciami, preliezkami, hojdačkami, trampolínami, piskoviskami...)

Náš rekreačný dom nie je chata v hlbokom lese a nie je vhodný na organizovanie hlučných a "odviazaných" akcií, stretávok, diskoték, dozvukov... ale je ideálny na pokojné stretnutia rodín a priateľov. U nás sa dodržuje nočný kľud, vstup do domu je len pre ubytovaných hostí.


Dovolenka, oddych a relax v Bojniciach - prečo si vybrať naše ubytovacie zariadenie?

1 - Ubytovanie Katarína sa nachádza v atraktívnej, ľahko prístupnej, mimoriadne tichej a pokojnej, turistami vyhľadávanej časti Bojníc. Veľmi blízko je upravené centrum, zámok, ZOO Bojnice, termálne kúpalisko Čajka, dinopark, múzeum pračloveka, vystúpenia sokoliarov, bojnický remeselný dvor,...a ďaľšie atrakcie aj les. Máme pekný výhľad na Bojnice a okolie.

2 - Od nás sú všetky atrakcie Bojníc veľmi blízko -  je to podstatne bližšie, ako napr. z rekreačnej chatovej oblasti alebo iných častí Bojníc a preto nemusíte počas celého Vášho pobytu používať dopravné prostriedky na presun z miesta ubytovania na parkoviská (tie sú samozrejme platené). 
U nás (vo dvore aj na ulici) je parkovanie pre našich hostí zdarma.

3 - Náše rekreačné ubytovanie Katarína ( dom, privát ) je vhodné na pokojné strávenie dovolenky v Bojniciach a okolí, alebo na niekoľkodňové výlety či stretávanie rodín a priateľov z rôznych kútov Slovenska, prípadne zahraničia, nakoľko poskytuje podmienky na slušný oddych a pohodu...

4 - Poskytujeme ubytovanie za rozumnú cenu, ktorá závisí od počtu osôb, dĺžky pobytu a prípadne potreby vykurovania objektu ( 8 - 12€/os/noc v letnej sezóne)

5 - V našej prírodne upravenej záhrade nájdete aj  miesto na oddych v prírode s možnosťou zdarma ochutnať aktuálne dozrievané nestriekané ovocie (čerešne, maliny, ríbezle, černice, jablká, slivky a hrozno).

6 - Poskytujeme aj WiFi pripojenie na internet, aby ste  v prípade potreby neboli počas dovolenky odrezaní od informácií a zábavy, ktoré moderná doba ponúka.
 

K dispozícii je aj rekreačne udržiavaná záhrada, gril a posedenia (na dvore aj v pivnici). Poskytujeme parkovanie zdarma na ulici alebo v uzamykateľnom dvore (do 6 áut na dvore, prípadné ďaľšie na ulici). Vodiť domáce zvieratá do objektu je možné len po predbežnej dohode s majiteľmi.

Super poloha, prostredie aj cena! Vhodné aj pre slušné pracovné partie.

Ubytování Bojnice, penzion,  dovolená , levná dovolená na Slovensku, levné ubytování , ubytování na soukromí, levně

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

Fotogaléria: Ubytovanie, oddych a dovolenka